مشاوره ایده پردازی، طراحی و اجرای مراسم معرفی کالا و برندینگ محصول

برندسازی و برندینگ یکی از جذابترین و در عین حال پیچیده ترین حوزه های مربوط به کسب و کار که بحث این روزهای اکثر حوزه های کاری نیز می باشد. این موضوع که امروزه اکثر کسب و کارها چه کوچک باشند و چه بزرگ می خواهند نام خود و محصول خود را به عنوان یک برند ثبت کنند.

برندینگ یک هنر و علم  در این زمینه یه خصوص باید گفت برند سازی برتری دادن به یک نام تجاری است. این عمل در صورتی که به صورت منظم و برنامه ریزی شده انجام شود در مدت زمان تعیین شده میتواند باعث افزایش اعتبار و سرمایه گردد. در نتیجه این اعتبار فروش و قیمت گذاری به صورت بهینه اتفاق می‌افتد. برندینگ یک سیستم استراتژیک است، نام شرکت، محصول یا مجموعه‌ای را مشخص یا مشخص‌تر میکند. با اعتبار بخشی باعث می شوید برندتان بین سایر رقبا متمایز شود به این وسیله برندینگ برای محصولات یا خدمتاتتان همانند یک شخصیت واقعی خلق می شود که مجموعه ای از خصوصیات و تعهدات و رفتارهای به خصوص است که در مقابل نیازهای مشتریان و مخاطبان ایجاد  می شود. 

یکی ار روشهای متداول در معرفی و برندینگ محصولات دردنیا برگزاری مراسم معرفی میباشد

مراحل برگزاری مراسم برندینگ : 

انتخاب  زمان و مکان مناسب ، استراتژی برگزاری مراسم ،انتخاب سخنرانان و مدعوین ،طراحی زمینه و دکوراسیون مراسم مرتبط با محصول و برند ،زمانبندی اجرای برگزاری مراسم ،پذیرایی میهمانان 

 در این زمینه استدیو طراحی آرته با پشتوانه به تجارب سالیان گذشته در زمینه مشاوره ایده پردازی و طراحی و اجرای مراسم در کنار برندهای مختلف افتخار همکاری داشته و خواهد داشت .